Συνελήφθη, στη Γαστούνη, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Πηνειού,
ένας 21χρονος διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε
διαπιστώθηκε ότι σε βάρος του εκκρεμούσε καταδικαστική απόφαση του
Τριμελούς Εφετείου Ανηλίκων Πατρών, με την οποία του επιβλήθηκε ποινή
φυλάκισης τριών ετών και δέκα μηνών, για υπόθεση κλοπής.
Επίσης, συνελήφθη, στο Μεσολόγγι, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μεσολογγίου, ένας 50χρονος διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε διαπιστώθηκε ότι σε βάρος του εκκρεμούσε καταδικαστική απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Μεσολογγίου, με την οποία του επιβλήθηκε ποινή φυλάκισης πέντε μηνών, για παράβαση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας.
Επίσης, συνελήφθη, στο Μεσολόγγι, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μεσολογγίου, ένας 50χρονος διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε διαπιστώθηκε ότι σε βάρος του εκκρεμούσε καταδικαστική απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Μεσολογγίου, με την οποία του επιβλήθηκε ποινή φυλάκισης πέντε μηνών, για παράβαση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου