Από την ΕΠ Δυτ. Ελλάδας του ΚΚΕ, ανακοινώθηκε ότι τα
ψηφοδέλτιά μας για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου, ανά
νομό, είναι τα εξής:
·
Αγγελόπουλος
Δημήτρης, γενικός γραμματέα Εργατικού
Κέντρου Πάτρας, πρόεδρος σωματείου οικοδόμων.
·
Ασπρούλιας
Βασίλης, νομικός.
·
Γκέστα Ειρήνη, συμβολαιογράφος, δημοτική σύμβουλος Πατρέων.
·
Ζαμπάτη Αλέκα, αντιπρόεδρος του Αγροτικού συλλόγου Αιγίου.
·
Ζαρνάβαλου
Σταυρούλα, νηπιαγωγός, υπεύθυνη
παιδικού χορευτικού τμήματος Δήμου Πατρέων.
·
Καραθανασόπουλος
Νίκος, οικονομολόγος, μέλος της ΚΕ
του ΚΚΕ, βουλευτής.
·
Κωνσταντοπούλου
Βάσια, ιδιωτική υπάλληλος.
·
Μάζης Ανδρέας, ιατρός – χειρούργος.
·
Παρίσης
Σωτήρης, ιδιωτικός υπάλληλος,
οργανωτικός γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πάτρας.
·
Σκιαδάς Τάκης, συνταξιούχος δημοσίου, δημοτικός σύμβουλος
Ερυμάνθου.
·
Συμεωνίδης
Γρηγόρης, απόστρατος αντισμήναρχος
ιπτάμενος πολεμικής αεροπορίας.
·
Τζαμαλούκα Παναγιώτα
(Τέτη), δικηγόρος.
Αιτωλοακαρνανία:
·
Δήμας Δημήτρης, πρόεδρος σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αγρινίου,
γραμματέας του Εργατικού Κέντρου.
·
Καζαρίδη –
Πατούλα Σοφία, γραμματέας σωματείου
εργαζομένων ιματισμού Αγρινίου.
·
Κατσιγιάννης
Μιχάλης, οικοδόμος, πρόεδρος του
Εργατικού Κέντρου Αγρινίου.
·
Κοτοπούλης
Σπύρος, πρόεδρος της Ομοσπονδίας Αγροτικών
Συλλόγων Αιτ/νιας, περιφερειακός σύμβουλος Δυτικής Ελλάδας.
·
Κουτρούμπα
Αθηνά, πρόεδρος του σωματείου Ιδιωτικών
Εκπαιδευτικών Αιτ/νιας.
·
Κωνσταντακοπούλου
Ειρήνη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός.
·
Λαμπροκωστοπούλου
Αλεξάνδρα, Γραμματέας της ΤΕ Αιτ/νιας.
·
Μωραϊτης Νίκος, μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων
Αιτ/νιας, βουλευτής.
·
Παπαναστάσης
Νίκος, αντισυνταγματάρχης εν
αποστρατεία, μέλος Εθνικού Συμβουλίου της ΕΕΔΥΕ.
Ηλεία:
·
Αθανασόπουλος
Τρύφων, πρόεδρος ΕΛΜΕ Ηλείας.
·
Γιάνναρος
Χρήστος, μηχανικός, μέλος του ΔΣ του
Εμπορικού Επιμελητηρίου Ηλείας, δημοτικός σύμβουλος Πύργου.
·
Γιαννόπουλος
Χρήστος, πρόεδρος της Ομοσπονδίας
Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας, δημοτικός σύμβουλος Ζαχάρως.
·
Καραπάνος
Γιώργος, συνταξιούχος
αυτοαπασχολούμενος.
·
Ξενοστάθη Σία, συνταξιούχος εργαζόμενη ΕΛΤΑ, Πρόεδρος Ομάδας
Γυναικών Πύργου της ΟΓΕ.
·
Παναγιωτάρα
Νατάσα, εμποροϋπάλληλος, πρόεδρος
Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας.
·
Τσάση Ζωή, πρόεδρος σωματείου ξενοδοχοϋπαλλήλων Κάστρου –
Κυλλήνης, αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας.
Ζάκυνθος:
·
Βρυώνης
Αντώνης, ηλεκτρολόγος – μηχανολόγος
ΤΕ, αντιπρόεδρος ΔΣ σωματείου πτυχιούχων μηχανικών ΤΕΙ Ζακύνθου.
·
Καλογερία
Μαίρη, δικηγόρος.
·
Κωνσταντίνου
Γιώργος, τραπεζοϋπάλληλος, πρόεδρος
του Εργατικού Κέντρου Ζακύνθου.
Κεφαλονιά:
·
Αλιβιζάτος
Διονύσης, συνταξιούχος ναυτεργάτης, γραμματέας
της ΤΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης.
·
Μαντζουράτος
Δημήτρης, εκπαιδευτικός, πρόεδρος της
ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης.
·
Ποταμιάνου
Σοφία, εκπαιδευτικός, γενικός
γραμματέας της ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου