Θα ακολουθήσει κατάθεση στεφάνου στον «Κήπο των Ηρώων» και συνάντηση με αλιείς του νομού Αιτωλοακαρνανίας στα Διβάρια της Κλεισόβας. Τέλος, ο πρόεδρος της αξιωματικής αντιπολίτευσης θα μεταβεί στις 2 το μεσημέρι στο Χαλίκι Αιτωλικού, όπου θα συναντήσει ελαιοπαραγωγούς.
Πελοπόννησος, Δυτική Ελλάδα, Ήπειρος, Ιόνια νησιά, Περισκόπιο, Απόψεις, Σπορ, Σημειωματάριο
Στο Μεσολόγγι σήμερα Τρίτη ο Αλέξης Τσίπρας
Θα ακολουθήσει κατάθεση στεφάνου στον «Κήπο των Ηρώων» και συνάντηση με αλιείς του νομού Αιτωλοακαρνανίας στα Διβάρια της Κλεισόβας. Τέλος, ο πρόεδρος της αξιωματικής αντιπολίτευσης θα μεταβεί στις 2 το μεσημέρι στο Χαλίκι Αιτωλικού, όπου θα συναντήσει ελαιοπαραγωγούς.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου