Εκτός
κινδύνου είναι πλέον το 2χρονο αγοράκι που μεταφέρθηκε στο
Καραμανδάνειο Νοσοκομείο Παίδων της Πάτρας μετά τα σοβαρά τραύματα που
του προκάλεσε στον αυχένα και το πρόσωπο ένα ροντβάιλερ.
Το παιδάκι μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο παιδιατρικό νοσοκομείο της Πάτρας από την Κυπαρισσία και χειρουργήθηκε προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα τραύματά του. Η κατάστασή του έχει σταθεροποιηθεί και δεν διατρέχει κίνδυνο.
Το παιδάκι μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο παιδιατρικό νοσοκομείο της Πάτρας από την Κυπαρισσία και χειρουργήθηκε προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα τραύματά του. Η κατάστασή του έχει σταθεροποιηθεί και δεν διατρέχει κίνδυνο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου