Από τον Τομέα Πολιτισμού της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος ανακοινώνεται ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών, υψηλής θερμοκρασίας και εντόνων ανέμων και με σεβασμό στο φυσικό περιβάλλον αποφασίσθηκε η αναβολή της συναυλίας της Μελίνας Κανά στο φράγμα Πείρου - Παραείρου που ήταν προγραμματισμένη για την Δευτέρα 31 Ιουλίου. Το επόμενο διάστημα θα ορισθεί νέα ημερομηνία διεξαγωγής της συναυλίας.
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου