Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν και απηυθύναν χαιρετισμό ο Αναπληρωτής Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας Χαράλαμπος Μπονάνος, η Αντιπεριφερειάρχης Κοινωνικής Πολιτικής και ΟικογένειαςΓεωργία Ντάτσικα, καθώς επίσης η Πρόεδρος του Σοροπτιμιστικού Ομίλου ΔανιηλίςΔήμητρα Χρυσανθοπούλου.
Τα πολύ ενδιαφέροντας θέματα της ημερίδας, εισηγήθηκαν η Τένια Μακρή (Ψυχολόγος – Ειδική σε θέματα Σχέσεων) και ο Εμμανουήλ Σουρής (Ψυχολόγος – Κοινωνικός Σύμβουλος της ΠΔΕ και Υπ. Διδάκτωρ Ιατρικής), υπό το συντονισμό της δημοσιογράφου Ελένης Βασιλοπούλου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου